Skip to main content
Teknoloji

WordPress için En Hızlı Hosting Hangisi?

Yazar: Haziran 16th, 2024İlk yorumu sen yap3 dakika okuma süresi

WordPress için En Hızlı Hosting firmasını arayanlar için kendi bilgi ve tecrübelerimi paylaşacağım.

WordPress, internet üzerinde en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biridir. Bu nedenle, hızlı ve güvenilir bir WordPress barındırma hizmeti seçmek web sitenizin başarısı için hayati öneme sahiptir.

Bu yazıda, en hızlı WordPress barındırma hizmetlerinden bazılarını inceleyeceğiz.

En hızlı WordPress Hosting hangisi?

Onlarca WordPress web sitesini yöneten biri olarak, yıllar içinde edindiğim deneyim ve karşılaştırma fırsatından sizlere bir paylaşım yapmak istedim.

Yurtiçi ve yurtdışı merkezli en az 5 hosting firması ile çalıştım. Kesinlikle turhost.com ile çalışmayı tavsiye ediyorum. Ve tüm yönettiğim siteleri turhost.com ‘a taşıyıp orda barındırmaya devam ediyorum.

Turhost.com'a Git

Turhost.com hosting avantajları nelerdir?

Türkiye’nin önde gelen hosting firmalarından biridir ve WordPress için optimize edilmiş hizmetleri ile öne çıkmaktadır. WordPress kullanıcılarına yönelik çeşitli hizmetleri sunarak, web sitelerinin hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Şahsi fikrim ve deneyimlerime göre WordPress için en hızlı hosting firması olmayı başarmıştır.

Turhost’ta WordPress hosting hizmetlerinin bana göre en önemli avantajları şunlardır:

Yüksek performanslı sunucular

Turhost özel olarak WordPress siteleri için optimize edilmiş yüksek performanslı sunucular kullanmaktadır. Bu sayede, web siteniz hızlı bir şekilde yüklenir ve ziyaretçilerinizin deneyim kalitesi artar.

Güvenli ve stabil platform

Turhost, web sitenizin güvenliği için çeşitli önlemler almaktadır. Bu önlemler arasında anti-DDoS koruması, güvenlik duvarı, gelişmiş SSL sertifikaları ve otomatik yedekleme hizmetleri yer almaktadır. Bu sayede, web siteniz her zaman güvende ve stabil bir şekilde çalışır.

Kolay WordPress kurulumu

Turhost, WordPress kurulumunu kolaylaştırmak için özel bir kurulum aracı sunar. Bu araç sayesinde, WordPress’i sadece birkaç tıklama ile kurabilirsiniz.

Ücretsiz SSL sertifikası

Ücretsiz SSL sertifikası

Turhost, tüm WordPress hosting paketleri için ücretsiz SSL sertifikası sunmaktadır(Let’s Encrypt). Bu sayede, web sitenizde güvenli bir bağlantı sağlayabilirsiniz. Let’s Encrypt SSL sertifikasını ücretsiz kurarak SSL için ekstra ücret ödemeden sitenizde “güvenli site” etiketi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Destek Paneli üzerinde oluşturacağınız Destek Talebi ile kurulumu teknik ekibe ücretsiz yaptırabiliyorsunuz. Dakikalar içinde ücretsiz SSL sertifikanızı hazır hale getiriyorlar.

7/24 müşteri desteği

Turhost, müşteri desteği konusunda oldukça başarılı bir firmadır. 7/24 canlı destek hizmeti sunarak, müşterilerinin her türlü sorunuyla ilgilenmektedir.

Turhost.com‘un WordPress hosting hizmetleri, yüksek performans, güvenlik, kolay kurulum, ücretsiz SSL sertifikası ve 7/24 müşteri desteği gibi avantajlar sunarak, WordPress kullanıcıları için oldukça ideal bir seçenektir.

WordPress için en hızlı hosting firması olarak düşündüğünüz başka firmalar varsa yorumlarda fikrinizi yazabilirsiniz.

Turhost.com'a Git

WordPress için En Hızlı Hosting Hangisi? yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. En kısa zamanda sizin de Turhost.com kalitesiyle işlerinizi kusursuz hale getirmeniz dileğimle…

Başka konularda da en iyileri seçtik. Bilgenin Tavsiyeleri Anasayfası‘ndan en güncel içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz yorumlarda sohbete devam edebiliriz.

Bir yorum yaz